A fost singurul medic din oraș care a știut din start ce are fetița mea,după multe consultații,și chiar recomandări pentru operație,ea mi-a tratat fetița spunandu-mi,, o scoatem la capăt,dar cu răbdare și în timp!,, Așa a fost rezultatele sau văzut după primele 3luni de tratament.Îi mulțumesc din suflet,iar pentru noi ea a fost îngerul păzitor. Respect pentru acest medic !❤️
Boala/Afectiunea tratată: Angină acuta
Vârsta la care a avut loc tratamentul: 3 ani
Timpul de așteptare la intrarea în cabinet: –
Recomand din tot sufletul și aduc mii de mulțumiri doamnei doctor Lapoș Eva! Am ajuns la urgență cu fetița mea, cu o febră care nu mai scădea și puroi în gât, fiind o mamă extrem de speriată, panicată și neputincioasă. Doamna doctor a fost pur și simplu un înger pentru noi! Pe lângă faptul că este extrem de pricepută, profesionistă și sigură pe ceea ce face, are un comportament de o bunătate rară. Ne-a explicat totul cu răbdare, ne-a liniștit și a tratat fetița cu o blândețe incredibilă. Avem mare nevoie de astfel de medici în sistemul medical. Jos pălăria în fața dumneaei! Ne-a oferit nu doar tratamentul corect, ci și liniștea de care aveam disperată nevoie ca mamă.
Îi mulțumim din suflet pentru tot !!!