Hiperdia Brașov Nicolae Titulescu

Centrul de Diagnostic Imagistic
Brașov, județul Brașov

Hiperdia Brașov Nicolae Titulescu

Centrul de Diagnostic Imagistic

Brașov, județul Brașov


Țara: Romania

Județ: Brașov

Localitate: Brașov

Adresa: Strada Nicolae Titulescu 2

Tipul unității medicale Centrul de Diagnostic Imagistic

Descriere: Brasov
Centru de diagnostic imagistic, consultatii de specialitate, analize de laborator
Str. Nicolae Titulescu nr. 2 (incinta "Carpatex")
0268.405.300
brasov@hiperdia.ro

Centru de diagnostic imagistic si laborator
Calea Bucuresti nr. 25-27
(lânga Spitalul Judetean)
0268.405.300

Centrul medical de consultatii de specialitate si laborator
Calea Bucuresti 27 A
0268.405.300
brasov@hiperdia.ro

Computer Tomograf II Brasov
Str. Prundului nr. 9-11
(în incinta Spitalului de Neurologie si Psihatrie)
0268.405.300

Laborator analize
Poarta schei nr. 31
0268.405.300
e-mail: brasov.laborator@hiperdia.ro

e-mail: brasov@hiperdia.ro
Orar: Luni-Vineri 07.30-20.00, Sambata 08.00-12.00

Bucuresti
Centru de diagnostic imagistic si laborator
soseaua Berceni nr. 10-12, sector 4
(în incinta Spitalului "Bagdasar - Arseni")
021.334.37.30
021.334.37.31
e-mail: bucuresti.bagdasar@hiperdia.ro
Orar: Luni-Vineri 07.30-19.30, Sambata 07.30-13.30

Centru de diagnostic imagistic
Hiperdia Colentina,
Soseaua Stefan cel Mare nr. 19-21, sector 2
(în incinta Spitalului "Colentina"
021.311.7371, 021.311.7372
e-mail: bucuresti.colentina@hiperdia.ro
Orar: Luni-Vineri 08.00-20.00

Centrul de diagnostic imagistic Hiperdia Ritmului
Str. Ritmului 24, sector 2
tel/fax: 021.250.67.85, 021.250.73.20
e-mail: bucuresti.ritmului@hiperdia.ro
e-mail: office@pro-life.to

Centrul de diagnostic imagistic Hiperdia Elias
(în incinta Spitalului "Elias")
Bd. Marasti 17, sector 1
tel/fax: 021.250.67.85, 021.250.73.20
e-mail: bucuresti.elias@hiperdia.ro
e-mail: office@pro-life.to

Cluj-Napoca
Centru de diagnostic imagistic si laborator
Strada Republicii nr. 105 A
0264.406.944
0264.406.945, 0748.212.123
e-mail: cluj@hiperdia.ro
Orar: Luni-Vineri 07.30-20.00, Sambata 08.00-14.00

Centrul Imagistic Hiperdia Cluj II
Str. Croitorilor nr.19-21
(Spitalul Clinic de Adulti)
0264.434.453, 0264.434.453, 0748.212.123
e-mail: cluj@hiperdia.ro
Orar: Luni-Vineri 08.00-16.00

Hiperdia Cluj - Observatorului
Consultatii de specialitate. Radiologie
Str. Observatorului, Nr. 1-3
Telefon: 0264.438.038
Email: cluj@hiperdia.ro
Orar: Luni - Vineri: 08:00-20:00
Sambata - Duminica: Inchis

Arad
Centru de diagnostic imagistic
Computer Tomograf
Rezonanta Magnetica
Calea Aurel Vlaicu 138-140
Telefon: 0257 348 929 / 0786 230 577
Email: arad@hiperdia.ro
Orar: Luni-Vineri: 08.00-18.00
Sambata-Duminica: Inchis

Bistrita
Centru de diagnostic imagistic
(în incinta Policlinicii Judetene Bistrita)
Strada Garii nr. 8-12
0263.237.680
0263.237.552
e-mail: bistrita@hiperdia.ro

Galati
Centrul Medical Hiperdia
Strada G.ral Alexandru Cernat nr. 61
0236.430.048 0236.325.507
0236.325.601
e-mail:galati@hiperdia.ro
Orar: Luni-Vineri 08.00-20.00, Sambata 08.00-12.00

Ploiesti
Centru de diagnostic imagistic
Strada Gageni nr. 100
(în incinta Spitalului Judetean de Urgenta)
0244.530.280, 0244.406.796, 0244.406.797
e-mail: ploiesti@hiperdia.ro
Orar: Luni-Vineri 07.30-20.00, Sambata 08.00-12.00

Satu Mare
Centru de diagnostic imagistic
Rezonanta Magnetica (RM)
Computer Tomograf
Ecografie
Osteodensitometrie DXA
Str. Gheorghe Lazar, Nr. 5
Telefon: 0261.759.955
Fax: 0261.759.957
Email: satumare@hiperdia.ro
Program functionare:
Luni-Vineri: 08:00-18:00
Sambata-Duminica: Inchis

Carei
Centru de diagnostic imagistic
B-dul 25 Octombrie nr. 25
Computer Tomograf
(lPoliclinica Spitalului Municipal)
Telefon: 0261 863 224
E-mail: carei@hiperdia.ro
Orar:Luni-Vineri 08.00-16.00

Miercurea Ciuc
Centru de diagnostic imagistic
Rezonanta Magnetica
Str. Dr. Dénes László
(in incinta Spitalului Judetean)
Telefon: 0266 316 500 / 0786 171 570
E-mail: miercureaciuc@hiperdia.ro
Orar: Luni-Vineri: 08.00-16.00

Timisoara
Centru de diagnostic imagistic si laborator
B.dul Republicii 21
Telefoane: 0256.295.188
0256.295.187
0256.295.186
e-mail: timisoara@hiperdia.ro
Orar: Luni-Vineri 07.30-21.30, Sambata 07.30-13.30

Ultima actualizare a datelor: 28.12.2015

Doctori care activeaza în această unitate medicală

Secția Ortopedie - traumatologie

Secția Neurologie pediatrica

Secția Oncologie medicală

Secția Medicina generala

Secția Hematologie

Secția Neurologie

Secția Radiologie - imagistică medicală

Secția Medicina muncii

Secția Pediatrie

Secția Urologie

Secția Obstetrică - ginecologie

Secția Medicină internă

Secția Cardiologie

Secția Dermatologie

Secția Alergologie și imunologie clinică

Secția Psihiatrie

Secția Neurochirurgie

Secția Reumatologie

Secția Medicină de laborator

Secția Psihologie

Secția ORL

Secția Chirurgie generală

Secția Nefrologie

Doctori în alte secții