Boala/Afectiunea tratată: diabet zaharat tip II
Vârsta la care a avut loc tratamentul: 55
Timpul de așteptare la intrarea în cabinet: minim, spre 0
pe linga faptul ca a reusit sa imi tina diabetul sub control, desi eu nu sunt o pacienta foarte ascultatoare,este singurul medic la care se respecta programarile si totdeauna vine la cabinet inainte de inceperea programului. (spre deosebire de maaaarea majoritate a medicilor )
Boala/Afectiunea tratată: Diabet
Vârsta la care a avut loc tratamentul: 65
Timpul de așteptare la intrarea în cabinet: 15 min
Un medic foarte bun, atent, calm, poate nu asa de comunicativ, dar pierde foarte mult datorita asistentei dumnealui care isi depaseste atributiile in relatiile cu pacientii, se comporta neadecvat si isi permite observatii care nu au nici o legatura cu ceea ce ar trebui sa faca o asistenta. Pacat.